لوگوی اصلی

در پست های قبلی وبلاگمون مطالب جهت شستشوی فرش سجاده ای و همچنین آموزش نگهداری صحیح از سجاده فرش رو انتشار دادیم. همانطور که از موضوع مطلب دریافتید ممکن لبه های فرش یا سجاده مسجد نیاز به شست و شو یا تمیز کردن داشته باشد.

آلودگی لبه های فرش یا فرش سجاده ای ممکن است بر اثر انواع لکه باشد که تمیز کردن آن را بر اثر دستورالعمل تمیز کردن لکه از روی فرش و سجاده انجام دهید. اما اگر فقط لبه های فرش نیاز به نظافت دارد یا لبه های فرش پس از شست و شو تمیز نشده اند به شکل زیر نسبت به تمیز کردن آن اقدام کنید.

با استفاده از یک برس دستی لبه های فرش را تمیز کنید و سپس با جاروبرقی کنید. سپس با استفاده از مخلوطی از آب و پودر لباس شویی و یک فرچه نرم لبه قالی را تمیز کنید. پس از شست و شو و رفع آلودگی لبه فرش آن را با یک دستمال نخی تمیز و سفید خشک کرده و هنگام پهن کردن ، زیر آن یک کاغذ یا یک دستمال سفید خشک پهن کرده تا رطوبت را جذب کند تا از پوسیدگی فرش جلوگیری شود.


فرش سجاده مشهد الرضا،تولید کننده انواع سجاده فرش،فرش سجاده ای و سجاده.

لینک های کمکی: صفحه اصلی ، گالری سجاده مشهدالرضا، وبلاگ سجاده مشهدالرضا و محصولات سجاده ، وبلاگ میهن بلاگ .

موضوعات وبلاگ : 

اخبار دنیای فرش ، اصطلاحات فرش و سجاده ، تاریخچه فرش و فرش سجاده ای ، دانستنی های فرش ، سجاده فرش بافی ، معرفی مساجد ، مقـایسه فـرش ماشینی با دستبافت ، مناسبت ها ، نگهداری از سجاده فرش ، چرا سجاده فرش؟