لوگوی اصلی

1. انتخاب طرح فرش سجاده ای و سفارش سجاده فرش 

تمامی محصولات سجاده ای شرکت سجاده فرش نگین شایسته (مشهدالرضا) در کاتالوگ و بخش محصولات سجاده وب سایت موجود می باشد. مشتریان گرامی می توانید پس از مشاهده محصولات نسبت به انتخاب طرح سجاده و سفارش از طریق پل های ارتباطی شرکت اقدام کنند. تضمین و تاییدیه کیفیت و نوع بافت در این مرحله نیز بر عهده کارشناسان فروش شرکت می باشد.

2. تولید سجاده 

همانطور که در پست مزیت های سجاده گفتیم تولید سجاده بر اساس مسجد یا نمازخانه صورت میگیرد. این به این معنی است که اندازه سجاده فرش ها دقیقا برابر با اندازه طول نصف نمازخانه بافته شده و برای مرحله نصب و اجرای سجاده فرش آماده می شود. 

3. نصب و اجرای سجاده فرش 

در یکی از مطالب وبلاگ به نکات مهم نگهداری از سجاده اشاره کردیم. پس این نکته حائز اهمیت می باشد که سجاده فرش بر روی موکت نصب نگردد. 

روش های نصب فرش سجاده ای شامل دو روش یکی در میان و روش موازی می باشد. همچنین هنگام نصب فرش سجاده ای باید به نکاتی همچون برش دقیق دور ستون های نمازخانه یا مسجد ، برش کنار ها و حاشیه دیوار ها به صورت دقیق و دوردوزی و زیگزاگ سجاده فرش های برش خورده به منظور استحکام و زیبایی باید توجه داشت.

تمامی این موارد توسط کارشناسان فنی شرکت و نصاب سجاده فرش اجرا شده و بهترین راه حل موجود اجرا خواهد شد.

برای تماس با کارشناسان فروش به صفجه اطلاعات تماس با شرکت سجاده مشهدالرضا مراجعه فرمایید


فرش سجاده مشهد الرضا،تولید کننده انواع سجاده فرش،فرش سجاده ای و سجاده.

لینک های کمکی: صفحه اصلی ، گالری سجاده مشهدالرضا، وبلاگ سجاده مشهدالرضا و محصولات سجاده ، وبلاگ میهن بلاگ .

موضوعات وبلاگ : 

اخبار دنیای فرش ، اصطلاحات فرش و سجاده ، تاریخچه فرش و فرش سجاده ای ، دانستنی های فرش ، سجاده فرش بافی ، معرفی مساجد ، مقـایسه فـرش ماشینی با دستبافت ، مناسبت ها ، نگهداری از سجاده فرش ، چرا سجاده فرش؟